TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE
Kodi i artikullit:
(DD4006-010)
NIKE

NIKE Bluza B NSW REPEAT PK FZ HOODIE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.400 LEK
Çmimi me zbritje
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M 11-12Y
  • S 9-10Y
  • L 12-13Y
  • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC EMEA GEL NSW BOYS - REPEAT PAC
Masa Masa EU Masa në cm
M 11-12Y
S 9-10Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC EMEA GEL NSW BOYS - REPEAT PAC
Masa Masa EU Masa në cm
M 11-12Y
S 9-10Y
L 12-13Y
XL 14-15Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë