TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Sportswear Essential
NIKE Bluza Sportswear Essential
NIKE Bluza Sportswear Essential
NIKE Bluza Sportswear Essential
NIKE Bluza Sportswear Essential
NIKE Bluza Sportswear Essential
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(BV4126-814)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Essential

Çmimi i mëparshëm
7.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.400 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential Fleece Pullover Hoodie është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për aktivitete të kohës së lirë. Është e përbërë nga pambuku i butë, në një prerje sportive me kapuç dhe xhepa. Një logo e thjeshtë Nike në pjesën e përparme thekson në mënyrë delikate përkatësinë tuaj sportive. Specifikim: Prerje e rregullt Kapuç, xhepa Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester Ngjyra: portokalli Kodi i artikullit: BV4126-814 .
Detaje

Nike Sportswear Essential Fleece Pullover Hoodie është një bluzë për femra me kapuç e krijuar për aktivitete të kohës së lirë.

Është e përbërë nga pambuku i butë, në një prerje sportive me kapuç dhe xhepa.

Një logo e thjeshtë Nike në pjesën e përparme thekson në mënyrë delikate përkatësinë tuaj sportive.

Specifikim:

  • Prerje e rregullt
  • Kapuç, xhepa
  • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
  • Ngjyra: portokalli
  • Kodi i artikullit: BV4126-814
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Ndihmë