TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DD4726-657)
NIKE

NIKE Bluza M NSW SPE+ FT PO HOODIE HBR

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
9.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj me kapuç Nike Sportswear Essentials krijon një pamje perfekte me ngjyra që motivojnë pamjen e gardërobës tuaj. Prerja e lirshme, e kombinuar me kapuçin, ju sjell rehati dhe i jep kësaj bluzeje një pamje sportive. Është e përbërë prej pëlhure të butë të pasur me pambuk, e cila siguron një ndjenjë komoditeti gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës. Elementet kontrast dhe marka dalluese Nike i japin vulën përfundimtare dhe pamjen kult kësaj bluzeje për meshkuj Nike Sportswear Essentials. Specifikim: Bluzë për meshkuj Prerje standarde Zinxhir i plotë Kapuç i rregullueshëm Xhepat e përparmë Logo Swoosh Përbërja: 82% pambuk, 18% poliester .
Detaje

Bluza për meshkuj me kapuç Nike Sportswear Essentials krijon një pamje perfekte me ngjyra që motivojnë pamjen e gardërobës tuaj. Prerja e lirshme, e kombinuar me kapuçin, ju sjell rehati dhe i jep kësaj bluzeje një pamje sportive. Është e përbërë prej pëlhure të butë të pasur me pambuk, e cila siguron një ndjenjë komoditeti gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës. Elementet kontrast dhe marka dalluese Nike i japin vulën përfundimtare dhe pamjen kult kësaj bluzeje për meshkuj Nike Sportswear Essentials.

Specifikim:

 • Bluzë për meshkuj
 • Prerje standarde
 • Zinxhir i plotë
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepat e përparmë
 • Logo Swoosh
 • Përbërja: 82% pambuk, 18% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza për meshkuj me kapuç Nike Sportswear Essentials krijon një pamje perfekte me ngjyra që motivojnë pamjen e gardërobës tuaj. Prerja e lirshme, e kombinuar me kapuçin, ju sjell rehati dhe i jep kësaj bluzeje një pamje sportive. Është e përbërë prej pëlhure të butë të pasur me pambuk, e cila siguron një ndjenjë komoditeti gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës. Elementet kontrast dhe marka dalluese Nike i japin vulën përfundimtare dhe pamjen kult kësaj bluzeje për meshkuj Nike Sportswear Essentials.

Specifikim:

 • Bluzë për meshkuj
 • Prerje standarde
 • Zinxhir i plotë
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepat e përparmë
 • Logo Swoosh
 • Përbërja: 82% pambuk, 18% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë