TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(BV4126-222)
NIKE

NIKE Bluza W NSW ESSNTL FLC GX HOODIE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.700 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Nike Sportswear Essential është një nga modelet tona klasike që nuk do të dalin kurrë nga moda. Është e përbërë nga material i cili është jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë, dhe është i përshtatshëm për tu veshur në çdo rast. Është jashtëzakonisht e lehtë dhe e butë, kështu që do t'ju japë rehati maksimale. Ju mund t'i vendosni të gjitha gjërat e vogla në xhepin e përparmë të ''kangurit''. Shijoni modelin e veçantë dhe komoditetin e përsosur të veshjeve sportive Nike. Specifikim: Bluzë për femra Prerje standarde për rehati Larja e lejuar në lavatriçe Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester .
Detaje

Bluza për femra Nike Sportswear Essential është një nga modelet tona klasike që nuk do të dalin kurrë nga moda. Është e përbërë nga material i cili është jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë, dhe është i përshtatshëm për tu veshur në çdo rast. Është jashtëzakonisht e lehtë dhe e butë, kështu që do t'ju japë rehati maksimale. Ju mund t'i vendosni të gjitha gjërat e vogla në xhepin e përparmë të ''kangurit''. Shijoni modelin e veçantë dhe komoditetin e përsosur të veshjeve sportive Nike.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde për rehati
 • Larja e lejuar në lavatriçe
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza për femra Nike Sportswear Essential është një nga modelet tona klasike që nuk do të dalin kurrë nga moda. Është e përbërë nga material i cili është jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë, dhe është i përshtatshëm për tu veshur në çdo rast. Është jashtëzakonisht e lehtë dhe e butë, kështu që do t'ju japë rehati maksimale. Ju mund t'i vendosni të gjitha gjërat e vogla në xhepin e përparmë të ''kangurit''. Shijoni modelin e veçantë dhe komoditetin e përsosur të veshjeve sportive Nike.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde për rehati
 • Larja e lejuar në lavatriçe
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë