TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
Kodi i artikullit:
(86I198-U10)
NIKE

NIKE Bluza Club

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 5-6Y
  • 4 3-4Y
  • 5 4-5Y
  • 7 6-7Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Club është një bluzë për fëmijë që është krijuar për t'u ngrohur ndërkohë që edhe stërviteni. Është shumë komode dhe e lehtë. Dizajni klasik sjell rehati klasike. Është e përbërë nga një përzierje pambuku dhe poliesteri i cilësisë së lartë, të cilat japin një ndjenjë butësie dhe rehati.Logoja e famshme e Nike Futura në pjesën e përparme e bën atë perfekte dhe tërheqëse. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë fëmijët që pëlqejnë një stil të relaksuar, sportiv të veshjes. Është praktike për tu veshur gjatë gjithë ditës. Specifikim: Bluzë për fëmijë Xhepat në pjesën e përparme Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester .
Detaje

Nike Club është një bluzë për fëmijë që është krijuar për t'u ngrohur ndërkohë që edhe stërviteni. Është shumë komode dhe e lehtë. Dizajni klasik sjell rehati klasike. Është e përbërë nga një përzierje pambuku dhe poliesteri i cilësisë së lartë, të cilat japin një ndjenjë butësie dhe rehati.Logoja e famshme e Nike Futura në pjesën e përparme e bën atë perfekte dhe tërheqëse. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë fëmijët që pëlqejnë një stil të relaksuar, sportiv të veshjes. Është praktike për tu veshur gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

  • Bluzë për fëmijë
  • Xhepat në pjesën e përparme
  • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Masa Masa EU Masa në cm
6 5-6Y
4 3-4Y
5 4-5Y
7 6-7Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86J170-023
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86H975-C6L
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86I159-U10
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86H489-GEH
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Ndihmë