TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
NIKE Bluza Club
Kodi i artikullit:
(86H489-GEH)
NIKE

NIKE Bluza Club

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 5-6Y
  • 7 6-7Y
  • 5 4-5Y
  • 4 3-4Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6 5-6Y
7 6-7Y
5 4-5Y
4 3-4Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86H975-C6L
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86I159-U10
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 86I198-U10
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Ndihmë