TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Club French Terry
NIKE Bluza Club French Terry
NIKE Bluza Club French Terry
NIKE Bluza Club French Terry
Kodi i artikullit:
(36I198-A9Y)
NIKE

NIKE Bluza Club French Terry

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 5-6Y
  • 4 3-4Y
  • 6X 5-6Y
  • 5 4-5Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike CLUB është një bluzë  për fëmijë. Është shumë komode dhe e lehtë. Dizajni klasik sjell rehati të shkëlqyer. Është e përbërë prej pambuku të butë dhe poliestër, të cilët japin një ndjenjë butësie dhe rehatie. Marka e famshme Nike Futura e bën atë tërheqëse. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë fëmijët që pëlqejnë një stil sportiv të veshjes. Është praktike për tu veshur gjatë gjithë ditës. SPECIFIKIM PRODUKTI: Bluzë për fëmijë Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester .
Detaje

Nike CLUB është një bluzë  për fëmijë. Është shumë komode dhe e lehtë. Dizajni klasik sjell rehati të shkëlqyer. Është e përbërë prej pambuku të butë dhe poliestër, të cilët japin një ndjenjë butësie dhe rehatie. Marka e famshme Nike Futura e bën atë tërheqëse. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë fëmijët që pëlqejnë një stil sportiv të veshjes. Është praktike për tu veshur gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

  • Bluzë për fëmijë
  • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
Masa Masa EU Masa në cm
6 5-6Y
4 3-4Y
6X 5-6Y
5 4-5Y
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë