TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Air Flecee
NIKE Bluza Air Flecee
NIKE Bluza Air Flecee
NIKE Bluza Air Flecee
NIKE Bluza Air Flecee
NIKE Bluza Air Flecee
NIKE Bluza Air Flecee
NIKE Bluza Air Flecee
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DD5447-303)
NIKE

NIKE Bluza Air Flecee

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Nike Air me prerje të gjerë, sjell një stil urban të lirshëm në gardërobën tuaj. Të dalësh shëtitje me miqtë nuk ka qenë kurrë më argëtuese dhe më e lehtë. Kombinojeni këtë bluzë me atletet dhe pantallonat tuaja të preferuara dhe jeni gati. Grafikat reflektuese Air në mëngë dhe logoja e qëndisur Futura theksojnë trashëgiminë e pasur të markës Nike. Pëlhura nga e cila është e përbërë ofron një ndjesi të butë dhe të lehtë, perfekte për veshjen e përditshme. Bashkohuni me ekipin e Air me këtë bluzë për femra Nike Air dhe jini gjithmonë në qendër të vëmendjes. Specifikim: Bluzë për femra Prerje e lirshme Grafika Air Logoja e Futura .
Detaje

Bluza për femra Nike Air me prerje të gjerë, sjell një stil urban të lirshëm në gardërobën tuaj. Të dalësh shëtitje me miqtë nuk ka qenë kurrë më argëtuese dhe më e lehtë. Kombinojeni këtë bluzë me atletet dhe pantallonat tuaja të preferuara dhe jeni gati. Grafikat reflektuese Air në mëngë dhe logoja e qëndisur Futura theksojnë trashëgiminë e pasur të markës Nike. Pëlhura nga e cila është e përbërë ofron një ndjesi të butë dhe të lehtë, perfekte për veshjen e përditshme. Bashkohuni me ekipin e Air me këtë bluzë për femra Nike Air dhe jini gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje e lirshme
 • Grafika Air
 • Logoja e Futura
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC NIKE AIR
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza për femra Nike Air me prerje të gjerë, sjell një stil urban të lirshëm në gardërobën tuaj. Të dalësh shëtitje me miqtë nuk ka qenë kurrë më argëtuese dhe më e lehtë. Kombinojeni këtë bluzë me atletet dhe pantallonat tuaja të preferuara dhe jeni gati. Grafikat reflektuese Air në mëngë dhe logoja e qëndisur Futura theksojnë trashëgiminë e pasur të markës Nike. Pëlhura nga e cila është e përbërë ofron një ndjesi të butë dhe të lehtë, perfekte për veshjen e përditshme. Bashkohuni me ekipin e Air me këtë bluzë për femra Nike Air dhe jini gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje e lirshme
 • Grafika Air
 • Logoja e Futura
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC NIKE AIR
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë