TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW FLC GX HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX HOODIE FTRA
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DD5780-100)
NIKE

NIKE Bluza W NSW FLC GX HOODIE FTRA

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED LONG SLEEVE TOP
PROD_BRNDMARKDESC VARSITY PACK
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED LONG SLEEVE TOP
PROD_BRNDMARKDESC VARSITY PACK
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë