TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Sportswear Icon Clash
NIKE Bluza Sportswear Icon Clash
NIKE Bluza Sportswear Icon Clash
NIKE Bluza Sportswear Icon Clash
NIKE Bluza Sportswear Icon Clash
NIKE Bluza Sportswear Icon Clash
NIKE Bluza Sportswear Icon Clash
NIKE Bluza Sportswear Icon Clash
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DD5031-814)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Icon Clash

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Plotësoni pamjen tuaj me këtë bluzë për femra Nike Sportswear Icon Clash. Prerja e lirshme dhe pamja e saj e bëjnë atë të përsosur për t'u kombinuar me një larmi veshjesh. Mund ta vishni në shëtitje të qeta në qytet ose gjatë aktiviteteve të përditshme. Pambuku i butë francez me një zinxhir dhe një logo të madhe Swoosh në anën e pasme, do të sigurojnë që të dukeni kudo që të shfaqeni.. Filloni një aventurë në qytet me këtë bluzë Nike Sportswear Icon Clash. Specifikim: Bluzë për femra Prerje e lirshme ½ zinxhir Logo Swoosh Përbërja: 52% pambuk, 30% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester .
Detaje

Plotësoni pamjen tuaj me këtë bluzë për femra Nike Sportswear Icon Clash. Prerja e lirshme dhe pamja e saj e bëjnë atë të përsosur për t'u kombinuar me një larmi veshjesh. Mund ta vishni në shëtitje të qeta në qytet ose gjatë aktiviteteve të përditshme. Pambuku i butë francez me një zinxhir dhe një logo të madhe Swoosh në anën e pasme, do të sigurojnë që të dukeni kudo që të shfaqeni.. Filloni një aventurë në qytet me këtë bluzë Nike Sportswear Icon Clash.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje e lirshme
 • ½ zinxhir
 • Logo Swoosh
 • Përbërja: 52% pambuk, 30% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC ICON CLASH
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Plotësoni pamjen tuaj me këtë bluzë për femra Nike Sportswear Icon Clash. Prerja e lirshme dhe pamja e saj e bëjnë atë të përsosur për t'u kombinuar me një larmi veshjesh. Mund ta vishni në shëtitje të qeta në qytet ose gjatë aktiviteteve të përditshme. Pambuku i butë francez me një zinxhir dhe një logo të madhe Swoosh në anën e pasme, do të sigurojnë që të dukeni kudo që të shfaqeni.. Filloni një aventurë në qytet me këtë bluzë Nike Sportswear Icon Clash.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Prerje e lirshme
 • ½ zinxhir
 • Logo Swoosh
 • Përbërja: 52% pambuk, 30% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
PROD_BRNDMARKDESC ICON CLASH
PROD_CATDESC LONG SLEEVE TOP, NSW OTHER SPORTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë