TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8338-063)
NIKE

NIKE Bluza W NSW FZ HOODIE MLNM FLC

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra me kapuç Nike Sportswear Full-Zip kombinon një dizajn klasik me një pamje që do të kombinohet me çdo veshje. Krejtësisht e lehtë dhe e lirshme, kjo bluzë siguron një ndjenjë butësie falë pëlhurës së përzierjes së pambukut. Prerja standarde sportive ju lejon ta kombinoni atë në mënyra krijuese dhe ta merrni atë në të gjitha aktivitetet tuaja. Pamja, e frymëzuar nga trashëgimia e pasur e Nike, sjell detaje delikate, të tilla si logoja Futura dhe kontrastet që lidhen me stilin e fillimit të viteve 2000. Specifikim: Bluzë për femra me kapuç Prerje standarde Xhepa në pjesën e përparme Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester .
Detaje

Bluza për femra me kapuç Nike Sportswear Full-Zip kombinon një dizajn klasik me një pamje që do të kombinohet me çdo veshje. Krejtësisht e lehtë dhe e lirshme, kjo bluzë siguron një ndjenjë butësie falë pëlhurës së përzierjes së pambukut. Prerja standarde sportive ju lejon ta kombinoni atë në mënyra krijuese dhe ta merrni atë në të gjitha aktivitetet tuaja. Pamja, e frymëzuar nga trashëgimia e pasur e Nike, sjell detaje delikate, të tilla si logoja Futura dhe kontrastet që lidhen me stilin e fillimit të viteve 2000.

Specifikim:

 • Bluzë për femra me kapuç
 • Prerje standarde
 • Xhepa në pjesën e përparme
 • Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC MILLENIUM FLEECE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza për femra me kapuç Nike Sportswear Full-Zip kombinon një dizajn klasik me një pamje që do të kombinohet me çdo veshje. Krejtësisht e lehtë dhe e lirshme, kjo bluzë siguron një ndjenjë butësie falë pëlhurës së përzierjes së pambukut. Prerja standarde sportive ju lejon ta kombinoni atë në mënyra krijuese dhe ta merrni atë në të gjitha aktivitetet tuaja. Pamja, e frymëzuar nga trashëgimia e pasur e Nike, sjell detaje delikate, të tilla si logoja Futura dhe kontrastet që lidhen me stilin e fillimit të viteve 2000.

Specifikim:

 • Bluzë për femra me kapuç
 • Prerje standarde
 • Xhepa në pjesën e përparme
 • Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC MILLENIUM FLEECE
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë