TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(BV2654-814)
NIKE

NIKE Produkte M NSW CLUB HOODIE PO BB

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DB2839-002
13.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Ndihmë