TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
NIKE Bluza M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
NIKE Bluza M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
NIKE Bluza M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
NIKE Bluza M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
NIKE Bluza M NSW CLUB HOODIE PO BB GX
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(BV2973-690)
NIKE

NIKE Bluza M NSW CLUB HOODIE PO BB GX

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Club Fleece është një bluzë për meshkuj me kapuç që sjell rehati dhe një pamje sportive. Prerja standarde me llastik në brez dhe në mëngë ruan nxehtësinë dhe parandalon lëvizjet e panevojshme. Kapuçi i rregullueshëm do t'ju mbrojë gjithashtu nga moti i ftohtë dhe mund t'i ngrohni duart në xhepat në pjesën e përparme ose të ruani disa gjëra të vogla. Logoja Nike në pjesën e përparme thekson besnikërinë ndaj markës tuaj të preferuar. Shijoni komoditetin në këtë bluzë për meshkuj me kapuç. Specifikim: Bluzë për meshkuj Prerje standarde Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester .
Detaje

Nike Sportswear Club Fleece është një bluzë për meshkuj me kapuç që sjell rehati dhe një pamje sportive. Prerja standarde me llastik në brez dhe në mëngë ruan nxehtësinë dhe parandalon lëvizjet e panevojshme. Kapuçi i rregullueshëm do t'ju mbrojë gjithashtu nga moti i ftohtë dhe mund t'i ngrohni duart në xhepat në pjesën e përparme ose të ruani disa gjëra të vogla. Logoja Nike në pjesën e përparme thekson besnikërinë ndaj markës tuaj të preferuar. Shijoni komoditetin në këtë bluzë për meshkuj me kapuç.

Specifikim:

 • Bluzë për meshkuj
 • Prerje standarde
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED LONG SLEEVE TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB FLEECE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Club Fleece është një bluzë për meshkuj me kapuç që sjell rehati dhe një pamje sportive. Prerja standarde me llastik në brez dhe në mëngë ruan nxehtësinë dhe parandalon lëvizjet e panevojshme. Kapuçi i rregullueshëm do t'ju mbrojë gjithashtu nga moti i ftohtë dhe mund t'i ngrohni duart në xhepat në pjesën e përparme ose të ruani disa gjëra të vogla. Logoja Nike në pjesën e përparme thekson besnikërinë ndaj markës tuaj të preferuar. Shijoni komoditetin në këtë bluzë për meshkuj me kapuç.

Specifikim:

 • Bluzë për meshkuj
 • Prerje standarde
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED LONG SLEEVE TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB FLEECE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë