në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
adidas Bluza W FI 3B HOODIE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(H59282)
adidas

adidas Bluza W FI 3B HOODIE

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra adidas W FI 3B HOODIE me kapuç do t'ju japë një ndjenjë rehatie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës.Logoja e madhe e adidas-it në pjesën e përparme do t'i bëjë të ditur të gjithëve se keni një stil sportiv dhe urban. Pambuku i butë nga i cili është përbërë do të jetë i rehatshëm për lëkurën tuaj dhe do t'ju japë një ndjenjë butësie të pakrahasueshme. Një kapuç i gjerë do t'ju mbrojë nga era dhe shiu kur ju nevojitet më shumë. Vishni këtë bluzë për femra adidas W FI 3B HOODIE dhe shijoni gjithë ditën tuaj. SPECIFIKIMI: Kapuç i rregullueshëm Ngushtime në mëngë Logo adidas.
Detaje

Bluza për femra adidas W FI 3B HOODIE me kapuç do t'ju japë një ndjenjë rehatie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës.Logoja e madhe e adidas-it në pjesën e përparme do t'i bëjë të ditur të gjithëve se keni një stil sportiv dhe urban. Pambuku i butë nga i cili është përbërë do të jetë i rehatshëm për lëkurën tuaj dhe do t'ju japë një ndjenjë butësie të pakrahasueshme. Një kapuç i gjerë do t'ju mbrojë nga era dhe shiu kur ju nevojitet më shumë. Vishni këtë bluzë për femra adidas W FI 3B HOODIE dhe shijoni gjithë ditën tuaj.
SPECIFIKIMI:

 • Kapuç i rregullueshëm
 • Ngushtime në mëngë
 • Logo adidas

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë