TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DD5838-010)
NIKE

NIKE Bluza W NSW FLC GX PRNT HOODIE FTRA

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Komoditeti vjen i pari me bluzën për femra Nike Sportswear. Është krijuar për veshje të përditshme dhe një rutinë dinamike të përditshme plot ngjarje spontane dhe sfida të paplanifikuara. Supet e prera pak “oversize” sjellin rehati dhe mundësinë e veshjeve me shtresa gjatë ditëve të ftohta. Materiali jashtëzakonisht i butë siguron një ndjenjë rehatie dhe komoditeti pavarësisht nga moti. Kapuçi dhe xhepat ''kangur'' plotësojnë pamjen e kësaj bluze për femra Nike. Printimi i logos Futura sjell një pamje kult në këtë bluzë Nike Sportswear. Specifikim: Bluzë për femra Prerje “Oversize”. Logoja e Futura Përbërja: 52% pambuk, 18% poliestër, 30% pëlhurë prej fije artificiale .
Detaje

Komoditeti vjen i pari me bluzën për femra Nike Sportswear. Është krijuar për veshje të përditshme dhe një rutinë dinamike të përditshme plot ngjarje spontane dhe sfida të paplanifikuara. Supet e prera pak “oversize” sjellin rehati dhe mundësinë e veshjeve me shtresa gjatë ditëve të ftohta. Materiali jashtëzakonisht i butë siguron një ndjenjë rehatie dhe komoditeti pavarësisht nga moti. Kapuçi dhe xhepat ''kangur'' plotësojnë pamjen e kësaj bluze për femra Nike. Printimi i logos Futura sjell një pamje kult në këtë bluzë Nike Sportswear.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Prerje “Oversize”.
  • Logoja e Futura
  • Përbërja: 52% pambuk, 18% poliestër, 30% pëlhurë prej fije artificiale
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Ndihmë