TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP
NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP
NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP
NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP
NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP
NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP
NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP
NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM4672-070)
NIKE

NIKE Bluza SPORTSWEAR FULL-ZIP

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC EMEA GEL NSW MENS - REPEAT PAC
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC HOODED FULL ZIP LS TOP
PROD_BRNDMARKDESC EMEA GEL NSW MENS - REPEAT PAC
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë