TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte Sportswear Tech
NIKE Produkte Sportswear Tech
NIKE Produkte Sportswear Tech
NIKE Produkte Sportswear Tech
NIKE Produkte Sportswear Tech
NIKE Produkte Sportswear Tech
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DD4802-010)
NIKE

NIKE Produkte Sportswear Tech

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Tech është një bluzë me kapuç për meshkuj që shton ngrohtësi dhe stil në veshjen tuaj. Është e përbërë nga pëlhurë e butë që theksohet nga detajet reflektuese që bien në sy. Zinxhiri me dy drejtime jep mundësinë e veshjeve me shtresa, ndërsa kapuçi dhe logoja reflektuese Futura përmirësojnë pamjen urbane të modelit tashmë të njohur. Xhepi në pjesën e përparme ju jep mundësinë të ruani gjërat e nevojshme dhe siguron që gjithçka të qëndrojë në vend dhe gjithmonë pranë jush. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që jeni aktiv gjatë ditëve të ftohta. Marka Nike përpiqet gjithmonë për më të mirën dhe kjo bluzë për meshkuj Sportswear Tech e konfirmon. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Prerje standarde Kapuç i rregullueshëm Zinxhir me dy drejtime Detaje reflektuese Logo Futura Përbërja: 94% poliestër, 6% elastan.
Detaje

Nike Sportswear Tech është një bluzë me kapuç për meshkuj që shton ngrohtësi dhe stil në veshjen tuaj. Është e përbërë nga pëlhurë e butë që theksohet nga detajet reflektuese që bien në sy. Zinxhiri me dy drejtime jep mundësinë e veshjeve me shtresa, ndërsa kapuçi dhe logoja reflektuese Futura përmirësojnë pamjen urbane të modelit tashmë të njohur. Xhepi në pjesën e përparme ju jep mundësinë të ruani gjërat e nevojshme dhe siguron që gjithçka të qëndrojë në vend dhe gjithmonë pranë jush. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që jeni aktiv gjatë ditëve të ftohta. Marka Nike përpiqet gjithmonë për më të mirën dhe kjo bluzë për meshkuj Sportswear Tech e konfirmon.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Prerje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Zinxhir me dy drejtime
 • Detaje reflektuese
 • Logo Futura
 • Përbërja: 94% poliestër, 6% elastan

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DH1349-100
  10.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9522-101
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DB2839-002
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DC6916-005
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Ndihmë