TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
Kodi i artikullit:
(DQ5100-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S 9-10Y
 • M 11-12Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është një bluzë për fëmijë e përsosur për çdo rast dhe mund të kombinohet me një shumëllojshmëri veshjesh. Kjo bluzë është e përbërë nga materiali i butë dhe i rehatshëm Club Fleece, i përpunuar më tej për më shumë butësi. Ajo sjell rehati në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të freskëta. Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë bluzës në mënyrë që të kontrollohet lehtësisht veshja dhe heqja e saj. Ngushtimet në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë. Specifikimi: Bluzë për fëmijë Përbërja: Fleece Club.
Detaje

Nike Sportswear është një bluzë për fëmijë e përsosur për çdo rast dhe mund të kombinohet me një shumëllojshmëri veshjesh. Kjo bluzë është e përbërë nga materiali i butë dhe i rehatshëm Club Fleece, i përpunuar më tej për më shumë butësi. Ajo sjell rehati në kontakt me lëkurën dhe ju ngroh gjatë ditëve të freskëta. Zinxhiri shtrihet përgjatë gjithë bluzës në mënyrë që të kontrollohet lehtësisht veshja dhe heqja e saj. Ngushtimet në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe depërtimin e ajrit të ftohtë.
Specifikimi:

 • Bluzë për fëmijë
 • Përbërja: Fleece Club

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
  Masa Masa EU Masa në cm
  S 9-10Y
  M 11-12Y
  L 12-13Y
  XL 14-15Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 850443-059
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DM8067-100
  5.400 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  6.800 LEK
  Ndihmë