në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8338-610)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është bluzë për femra që ju sjell ngrohtësi perfekte, pa ndjerë peshë të tepërt. Është shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm. Pëlhura e thurur është e lëmuar nga të dyja anët, ruan nxehtësinë dhe sjell një pamje premium. Me siguri do të ndiheni ngrohtë me të gjatë gjithë ditës. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që dëshironi një ndjenjë komoditeti dhe një stil sportiv të veshjes. Specifikimet: Prerje standarde Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester .
Detaje

Nike Sportswear është bluzë për femra që ju sjell ngrohtësi perfekte, pa ndjerë peshë të tepërt. Është shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm. Pëlhura e thurur është e lëmuar nga të dyja anët, ruan nxehtësinë dhe sjell një pamje premium. Me siguri do të ndiheni ngrohtë me të gjatë gjithë ditës. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që dëshironi një ndjenjë komoditeti dhe një stil sportiv të veshjes.
Specifikimet:

 • Prerje standarde
 • Përbërja: 76% pambuk, 24% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ6774-667
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DR5613-360
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DR5613-010
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Ndihmë