TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
Kodi i artikullit:
(DJ5494-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 7-8Y
 • S 9-10Y
 • M 11-12Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Vishni bluzën për fëmijë Nike Sportswear Tech Fleece dhe shijoni komoditetin dhe rehatinë që ky model sjell për ju. Materiali ultra i butë ju ndihmon të qëndroni të përqendruar gjatë gjithë ditës. Xhepi në pjesën e përparme ju ndihmon të ruani sendet tuaja të vogla të domosdoshme. Specifikimi: Prerje standarde Përbërja: 94% poliestër, 6% elastik.
Detaje

Vishni bluzën për fëmijë Nike Sportswear Tech Fleece dhe shijoni komoditetin dhe rehatinë që ky model sjell për ju. Materiali ultra i butë ju ndihmon të qëndroni të përqendruar gjatë gjithë ditës. Xhepi në pjesën e përparme ju ndihmon të ruani sendet tuaja të vogla të domosdoshme.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Përbërja: 94% poliestër, 6% elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS 7-8Y
  S 9-10Y
  M 11-12Y
  L 12-13Y
  XL 14-15Y
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë