TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Thrill
NIKE Bluza Thrill
NIKE Bluza Thrill
NIKE Bluza Thrill
NIKE Bluza Thrill
NIKE Bluza Thrill
NIKE Bluza Thrill
NIKE Bluza Thrill
Kodi i artikullit:
(86J170-023)
NIKE

NIKE Bluza Thrill

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5 4-5Y
 • 7 6-7Y
 • 4 3-4Y
 • 6 5-6Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Me një printim grafik në pjesën e përparme dhe një xhep “kangur”, bluza për fëmijë Nike Thrill me kapuç thekson stilin sportiv dhe markën e preferuar të fëmijës tuaj. Ngushtimet elastike në mëngët ruajnë ngrohtësinë, ndërsa kapuçi ofron mbrojtje shtesë. Xhepi ''kangur'' është aty për të gjitha gjërat e vogla të nevojshme, në mënyrë që djali juaj të luajë pa pengesa. Specifikimi: Kapuç i rregullueshëm Brez elastik Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër.
Detaje

Me një printim grafik në pjesën e përparme dhe një xhep “kangur”, bluza për fëmijë Nike Thrill me kapuç thekson stilin sportiv dhe markën e preferuar të fëmijës tuaj. Ngushtimet elastike në mëngët ruajnë ngrohtësinë, ndërsa kapuçi ofron mbrojtje shtesë. Xhepi ''kangur'' është aty për të gjitha gjërat e vogla të nevojshme, në mënyrë që djali juaj të luajë pa pengesa.
Specifikimi:

 • Kapuç i rregullueshëm
 • Brez elastik
 • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Masa Masa EU Masa në cm
  5 4-5Y
  7 6-7Y
  4 3-4Y
  6 5-6Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 86H975-C6L
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 86I159-U10
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 86H489-GEH
  2.700 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  3.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza 86I198-U10
  3.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  4.400 LEK
  Ndihmë