TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
adidas Bluza U CB FL FZ HD
Kodi i artikullit:
(HC5654)
adidas

adidas Bluza U CB FL FZ HD

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 140 9-10Y
  • 164 13-14Y
  • 176 15-16Y
  • 152 11-12Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
164 13-14Y
176 15-16Y
152 11-12Y
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë