TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DM6063-010)
NIKE

NIKE Bluza Air

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Me një prerje të rehatshme dhe gjatësi të shkurtuar, bluza me kapuç për femra Nike Air është krijuar për t'u kombinuar lehtësisht me streçet tuaja të preferuara. Logoja e Nike Air në gjoks ofron një ndjesi të butë.Specifikimi:• Kapuç i rregullueshëm• Mbyllja me zinxhir• Larje në lavatriçe• Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Me një prerje të rehatshme dhe gjatësi të shkurtuar, bluza me kapuç për femra Nike Air është krijuar për t'u kombinuar lehtësisht me streçet tuaja të preferuara. Logoja e Nike Air në gjoks ofron një ndjesi të butë.
Specifikimi:
• Kapuç i rregullueshëm
• Mbyllja me zinxhir
• Larje në lavatriçe
• Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza DM6063-215
7.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.200 LEK
Ndihmë