TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
adidas Bluza U 3 BAR HD
Kodi i artikullit:
(HE1926)
adidas

adidas Bluza U 3 BAR HD

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 140 9-10Y
  • 152 11-12Y
  • 164 13-14Y
  • 176 15-16Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
152 11-12Y
164 13-14Y
176 15-16Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë