TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
adidas Bluza MOTION FZ HOOD
Kodi i artikullit:
(HC0639)
adidas

adidas Bluza MOTION FZ HOOD

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza HC3060
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Ndihmë