në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
adidas Bluza Future Icons
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(HK4547)
adidas

adidas Bluza Future Icons

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Future Icons është një bluzë me kapuç për meshkuj. Kombinimi i pambukut të rehatshëm dhe sjell një ndjenjë rehatie dhe komodoteti në çdo veshje tuajën. Kapuçi i rregullueshëm do të përshtatet me dëshirat dhe nevojat tuaja. Ka edhe një ‘xhep kangur” për ruajtjen e sigurtë të sendeve tuaja të vogla.Specifikimet: Bluzë për meshkuj Logo adidas Badge Of Sport Përbërja: 70% pambuk organik, 30% poliestër i ricikluar.
Detaje

adidas Future Icons është një bluzë me kapuç për meshkuj. Kombinimi i pambukut të rehatshëm dhe sjell një ndjenjë rehatie dhe komodoteti në çdo veshje tuajën. Kapuçi i rregullueshëm do të përshtatet me dëshirat dhe nevojat tuaja. Ka edhe një ‘xhep kangur” për ruajtjen e sigurtë të sendeve tuaja të vogla.
Specifikimet:

 • Bluzë për meshkuj
 • Logo adidas Badge Of Sport
 • Përbërja: 70% pambuk organik, 30% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza HL9380
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza HK2159
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza HK2161
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Ndihmë