në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DQ5775-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Club Fleece

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
  M
 • S
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Nike Sportswear Clube Fleece mund të vishet çdo ditë dhe është zgjidhja perfekte për të dalë me miqtë ose për të qëndruar në ngrohtësinë e shtëpisë. Bëhuni pjesë e ekipit Fleece Hoodies Club. Ky model me siguri do bëhet i preferuari juaj për shkak të traditës që përdor në cilësinë e punimit. Ky model është i domosdoshëm për ditët e ftohta dhe mund të kombinohen lehtësisht me veshje të tjera sportive. Specifikimet: Bluzë për femra Logo Nike Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Bluza për femra Nike Sportswear Clube Fleece mund të vishet çdo ditë dhe është zgjidhja perfekte për të dalë me miqtë ose për të qëndruar në ngrohtësinë e shtëpisë. Bëhuni pjesë e ekipit Fleece Hoodies Club. Ky model me siguri do bëhet i preferuari juaj për shkak të traditës që përdor në cilësinë e punimit. Ky model është i domosdoshëm për ditët e ftohta dhe mund të kombinohen lehtësisht me veshje të tjera sportive.
Specifikimet:

 • Bluzë për femra
 • Logo Nike
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5473-271
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ5775-113
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ5832-690
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.200 LEK
  Ndihmë