NIKE Produkte Sportswear Repeat
NIKE Produkte Sportswear Repeat
NIKE Produkte Sportswear Repeat
NIKE Produkte Sportswear Repeat
NIKE Produkte Sportswear Repeat
NIKE Produkte Sportswear Repeat
NIKE Produkte Sportswear Repeat
NIKE Produkte Sportswear Repeat
Kodi i artikullit: DX2029-010
NIKE

NIKE Produkte Sportswear Repeat

Kodi i artikullit: DX2029-010
Bluza për meshkuj Nike Sportswear Repeat kombinon dashurinë tuaj për materialin e preferuar dhe stilin sportiv. Përditësojeni pamjen tuaj me stilin minimalist të kësaj veshjeje. Pëlhura e butë dhe komode që ju pëlqen është stolisur me detaje Swoosh dhe ky model klasik merr një dimension të ri. Mëngët elastike ndihmojnë në parandalon futjen e ajrit të ftohtë. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Pëlhurë Fleece Xhep kangur Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza për meshkuj Nike Sportswear Repeat kombinon dashurinë tuaj për materialin e preferuar dhe stilin sportiv. Përditësojeni pamjen tuaj me stilin minimalist të kësaj veshjeje. Pëlhura e butë dhe komode që ju pëlqen është stolisur me detaje Swoosh dhe ky model klasik merr një dimension të ri. Mëngët elastike ndihmojnë në parandalon futjen e ajrit të ftohtë.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Pëlhurë Fleece
 • Xhep kangur
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9636-101
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  13.900 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Produkte Sportswear Repeat
  Produkte
  NIKE Produkte Sportswear Repeat