në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
NIKE Bluza Air
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DQ6579-133)
NIKE

NIKE Bluza Air

Çmimi i mëparshëm
12.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.700 LEK
Çmimi me zbritje
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Nike Air për çdo ditë, për adhuruesit e modeleve oversize. Zinxhirët e bëjnë këtë pjesë funksionale sepse mund ta mbani gjatë gjithë vitit, për disa sezone në raste të ndryshme. Kjo është arsyeja pse nuk mjaftojnë kurrë modele të tilla në gardërobë. Është e përbërë nga materiali komod dhe i ngrohtë, dhe është ideale kur temperaturat janë më të ulëta. Specifikimi: Bluzë për femra Prerje e lirshme Kapuç Air Swoosh logo Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester.
Detaje

Bluza për femra Nike Air për çdo ditë, për adhuruesit e modeleve oversize. Zinxhirët e bëjnë këtë pjesë funksionale sepse mund ta mbani gjatë gjithë vitit, për disa sezone në raste të ndryshme. Kjo është arsyeja pse nuk mjaftojnë kurrë modele të tilla në gardërobë. Është e përbërë nga materiali komod dhe i ngrohtë, dhe është ideale kur temperaturat janë më të ulëta.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Prerje e lirshme
 • Kapuç
 • Air Swoosh logo
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DQ6774-667
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DR5613-360
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DR5613-010
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Ndihmë