në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
adidas Produkte Boyfriend
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(HN4209)
adidas

adidas Produkte Boyfriend

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra adidas Boyfriend është ideale për çdo ditë, për të gjithë ashuruesit e komoditetit dhe rehatisë. Nëse ju pëlqejnë veshjet me prerje të lirshme, kjo bluzë me kapuç është ajo që po kërkoni. Një kapuç i rregullueshëm dhe një xhep “kangur” ofrojnë mbulim shtesë për ditët më të ftohta. Pambuku i butë është ideal për shëtitje të gjata, çiklizëm ose thjesht për t'u çlodhur në shtëpi. E përbërë nga një përqindje e madhe e materialit të butë, ofron qëndrueshmëri edhe pas shumë larjeve dhe konsumimit.Specifikimi: Bluzë për femra Kapuç Përshtatje e gjerë Përbërja: 80% pambuk, 20% e ricikluar poliester.
Detaje

Bluza për femra adidas Boyfriend është ideale për çdo ditë, për të gjithë ashuruesit e komoditetit dhe rehatisë. Nëse ju pëlqejnë veshjet me prerje të lirshme, kjo bluzë me kapuç është ajo që po kërkoni. Një kapuç i rregullueshëm dhe një xhep “kangur” ofrojnë mbulim shtesë për ditët më të ftohta. Pambuku i butë është ideal për shëtitje të gjata, çiklizëm ose thjesht për t'u çlodhur në shtëpi. E përbërë nga një përqindje e madhe e materialit të butë, ofron qëndrueshmëri edhe pas shumë larjeve dhe konsumimit.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Kapuç
 • Përshtatje e gjerë
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% e ricikluar poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë