në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
Kodi i artikullit:
(CZ2570-601)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Çmimi i mëparshëm
12.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.700 LEK
Çmimi me zbritje
8.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 7-8Y
 • 11-12Y
 • 9-10Y
 • 12-13Y
 • 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Tech Fleece është një bluzë me kapuç për femra. Shfrytëzoni sa më shumë ditët e freskëta me këtë bluzë me zinxhir. Karakteristika e tij më e rëndësishme është pëlhura premium nga e cila është përbërë. Ky model është gati të bëhet i preferuari juaj. Pëlhura e saj Nike Tech Fleece ju ofron ngrohtësi dhe butësi superiore. Zinxhiri me gjatësi të plotë ju lejon liri të plotë lëvizjeje dhe mëngët e zgjatura në mëngët ofrojnë përshtatje sipas nevojave tuaja. Specifikimi: Bluzë me kapuç Xhepa përpara Materiali: 69% pambuk / 31% poliester.
Detaje

Nike Sportswear Tech Fleece është një bluzë me kapuç për femra. Shfrytëzoni sa më shumë ditët e freskëta me këtë bluzë me zinxhir. Karakteristika e tij më e rëndësishme është pëlhura premium nga e cila është përbërë. Ky model është gati të bëhet i preferuari juaj. Pëlhura e saj Nike Tech Fleece ju ofron ngrohtësi dhe butësi superiore. Zinxhiri me gjatësi të plotë ju lejon liri të plotë lëvizjeje dhe mëngët e zgjatura në mëngët ofrojnë përshtatje sipas nevojave tuaja.
Specifikimi:

 • Bluzë me kapuç
 • Xhepa përpara
 • Materiali: 69% pambuk / 31% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV9374-010
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ9127-100
  4.800 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza CZ2570-010
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  12.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ8932-010
  5.700 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.200 LEK
  Ndihmë