në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
Kodi i artikullit:
(DD7473-247)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Club Fleece

Çmimi i mëparshëm
5.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.700 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 7-8Y
 • M 11-12Y
 • S 9-10Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për fëmijë Nike Sportswear Club Fleece mund të kombinohet praktikisht me çdo gjë, prej dizajnit të thjeshtë të saj. Kjo bluzë e gjithanshme ofron butësi dhe rehati në çdo pjesë të ditës. Prerja më e gjerë e bën edhe më të lehtë kombinimin, ndërsa mëngët elastike në mëngët, e mbajnë këtë xhup në vend duke shmangur lëvizjet e panevojshme. Specifikimet: Prerje më e gjerë Materiali: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Bluza për fëmijë Nike Sportswear Club Fleece mund të kombinohet praktikisht me çdo gjë, prej dizajnit të thjeshtë të saj. Kjo bluzë e gjithanshme ofron butësi dhe rehati në çdo pjesë të ditës. Prerja më e gjerë e bën edhe më të lehtë kombinimin, ndërsa mëngët elastike në mëngët, e mbajnë këtë xhup në vend duke shmangur lëvizjet e panevojshme.
Specifikimet:

 • Prerje më e gjerë
 • Materiali: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS 7-8Y
  M 11-12Y
  S 9-10Y
  L 12-13Y
  XL 14-15Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ9127-100
  5.400 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  6.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ8932-010
  6.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.200 LEK
  Ndihmë