në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
NIKE Bluza Sportswear
Kodi i artikullit:
(DQ9127-100)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 7-8Y
 • S 9-10Y
 • M 11-12Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza me kapuç Nike Sportswear për fëmijë është krijuar për rehatinë gjatë gjithë ditës. Kjo bluzë ka logon interesante Swoosh që e bën akoma më tërheqëse pamjen e sajh. Fleece ofron një ndjenjë rehatie, komoditeti, si dhe ngrohtësi kur nevojitet. Mëngët elastike ndihmojnë për ta mbajtur këtë bluzë në vend ndërsa lëvizni. Prerja pak më e gjatë në pjesën e pasme ofron mbulim shtesë. Specifikimet: Përshtatje standarde Kapuç Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Bluza me kapuç Nike Sportswear për fëmijë është krijuar për rehatinë gjatë gjithë ditës. Kjo bluzë ka logon interesante Swoosh që e bën akoma më tërheqëse pamjen e sajh. Fleece ofron një ndjenjë rehatie, komoditeti, si dhe ngrohtësi kur nevojitet. Mëngët elastike ndihmojnë për ta mbajtur këtë bluzë në vend ndërsa lëvizni. Prerja pak më e gjatë në pjesën e pasme ofron mbulim shtesë.
Specifikimet:

 • Përshtatje standarde
 • Kapuç
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS 7-8Y
  S 9-10Y
  M 11-12Y
  L 12-13Y
  XL 14-15Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV9374-010
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 9%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DD7473-247
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  5.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza CZ2570-601
  11.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  12.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza CZ2570-010
  11.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  12.700 LEK
  Ndihmë