në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
NIKE Bluza Sportswear Tech
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU4489-687)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech

Çmimi i mëparshëm
17.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
17.900 LEK
Çmimi me zbritje
16.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
  2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Tech është një bluzë me kapuç për meshkuj. Është shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm në mot të ftohtë dhe të lagësht. Dizajni kombinohet me funksionalitetin sportiv. Pëlhura Nike, nga e cila është e përbërë bluza, ruan nxehtësinë, është një izolues i shkëlqyer dhe ndërtimi premium sjell një pamje premium. Një jakë e lartë, një xhep i madh me zinxhir në mëngë, markë diskrete Nike, të gjitha këto janë detaje që kontribuojnë në pamjen tërheqëse të kësaj bluzeje. Me siguri do të ndiheni ngrohtë dhe rehat në të gjatë gjithë ditës. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni stilin urban të veshjes dhe një ritëm të vërtetë në rrugë. SPECIFIKIM PRODUKTI: Bluzë për meshkuj Përbërja: 66% pambuk, 34% poliester.
Detaje

Nike Sportswear Tech është një bluzë me kapuç për meshkuj. Është shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm në mot të ftohtë dhe të lagësht. Dizajni kombinohet me funksionalitetin sportiv. Pëlhura Nike, nga e cila është e përbërë bluza, ruan nxehtësinë, është një izolues i shkëlqyer dhe ndërtimi premium sjell një pamje premium. Një jakë e lartë, një xhep i madh me zinxhir në mëngë, markë diskrete Nike, të gjitha këto janë detaje që kontribuojnë në pamjen tërheqëse të kësaj bluzeje. Me siguri do të ndiheni ngrohtë dhe rehat në të gjatë gjithë ditës. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni stilin urban të veshjes dhe një ritëm të vërtetë në rrugë.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Bluzë për meshkuj
 • Përbërja: 66% pambuk, 34% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DX2028-011
  9.600 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  10.700 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DX2029-011
  8.900 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  9.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DX2025-011
  10.100 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë