në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
NIKE Bluza Sportswear Swoosh
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DR5613-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Swoosh

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Super komode, me një dizajn unik, bluza për femra Nike Sportswear Swoosh kombinohet në mënyrë perfekte me streçet tuaja të preferuara dhe tutat me bel të lartë. I lëmuar nga jashtë dhe e rehatshme nga brenda, materiali nga i cili është përbërë është ideal për temperatura më të ulëta. Prerja më e gjerë ofron një ndjenjë komode dhe përshtatet lehtësisht. Prerja e gjerë jep një pamje moderne dhe e bën stilin tuaj tërheqës në çdo rast. Specifikimi: Prerje e gjerë Kapuç i rregullueshëm me tre panele Logo Nike Swoosh graphics Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Super komode, me një dizajn unik, bluza për femra Nike Sportswear Swoosh kombinohet në mënyrë perfekte me streçet tuaja të preferuara dhe tutat me bel të lartë. I lëmuar nga jashtë dhe e rehatshme nga brenda, materiali nga i cili është përbërë është ideal për temperatura më të ulëta. Prerja më e gjerë ofron një ndjenjë komode dhe përshtatet lehtësisht. Prerja e gjerë jep një pamje moderne dhe e bën stilin tuaj tërheqës në çdo rast.
Specifikimi:

 • Prerje e gjerë
 • Kapuç i rregullueshëm me tre panele
 • Logo Nike Swoosh graphics
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë