NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
Kodi i artikullit: DZ4604-814
NIKE

NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC

Kodi i artikullit: DZ4604-814
Nike Sportswear është bluzë për femra që përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo aventurë që sjell dita e re. Përbëhet kryesisht nga pambuku i butë, i cili në kontakt me lëkurën tuaj jep rehati dhe ngrohtësi të përsosur. Një gjatësi pak e shkurtër do të nxjerrë në pah belin tuaj. Logoja masive e Nike në pjesën qendrore do t'i bëjë të ditur të gjithëve se ju jeni pjesë e familjes Nike. Specifikimi: Bluzë për femra Kapuç i rregullueshëm Logo Nike Përbërja: 80 % pambuk dhe 20% poliester.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

11.200 LEK
11.200 LEK
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 6.700 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • M
 • S
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear është bluzë për femra që përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo aventurë që sjell dita e re. Përbëhet kryesisht nga pambuku i butë, i cili në kontakt me lëkurën tuaj jep rehati dhe ngrohtësi të përsosur. Një gjatësi pak e shkurtër do të nxjerrë në pah belin tuaj. Logoja masive e Nike në pjesën qendrore do t'i bëjë të ditur të gjithëve se ju jeni pjesë e familjes Nike.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo Nike
 • Përbërja: 80 % pambuk dhe 20% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DQ5860-225
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC
  Bluza
  NIKE W NSW FLC PO HOODIE CROP DNC