Nike Sportswear Icon
Nike Sportswear Icon
Nike Sportswear Icon
Nike Sportswear Icon
Kodi i artikullit: DV9374-010
Nike

Nike Sportswear Icon

Kodi i artikullit: DV9374-010
Nike Sportswear Icon është bluzë me kapuç për vajza. Lëreni këtë bluzë komode dhe të ngrohtë t'ju përqafojë dhe t'ju japë ngrohtësinë që ju nevojitet në ditët e ftohta e të dimrit. Është një koleksion që i përshtatet çdo lloj trupi dhe gjithashtu lë hapësirë të mjaftueshme për lëvizje dhe rehati të papenguar. Specifikimi: Hoodie për vajza Larje në lavatriçe Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
6.500 LEK
6.500 LEK
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 9-10v.
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Icon është bluzë me kapuç për vajza. Lëreni këtë bluzë komode dhe të ngrohtë t'ju përqafojë dhe t'ju japë ngrohtësinë që ju nevojitet në ditët e ftohta e të dimrit. Është një koleksion që i përshtatet çdo lloj trupi dhe gjithashtu lë hapësirë të mjaftueshme për lëvizje dhe rehati të papenguar.
Specifikimi:

 • Hoodie për vajza
 • Larje në lavatriçe
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FD2979-010
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  11.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DM8210-379
  2.400 LEK
  Shuma e kursyer 59%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DM8231-591
  2.700 LEK
  Shuma e kursyer 60%
  6.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Icon
  Bluza
  Nike Sportswear Icon