Nike Dri-FIT Get Fit
Nike Dri-FIT Get Fit
Nike Dri-FIT Get Fit
Nike Dri-FIT Get Fit
Nike Dri-FIT Get Fit
Nike Dri-FIT Get Fit
Nike Dri-FIT Get Fit
Nike Dri-FIT Get Fit
Kodi i artikullit: DX0074-623
Nike

Nike Dri-FIT Get Fit

Kodi i artikullit: DX0074-623
Vishni bluzën e trajnimit për femra Nike Pro Dri-FIT Get Fit para, gjatë dhe pas stërvitjes tuaj. Pëlhura jashtëzakonisht e butë me përzierje pambuku është e lehtë dhe e rehatshme dhe ju mban komod gjatë gjithë kohës. Teknologjia Nike Dri-FIT largon djersën nga lëkura juaj duke mundësuar avullim të shpejtë të djersës në mënyrë që të qëndroni të thatë dhe rehat. Xhepat e përparmë ju lejojnë të ruani lehtësisht telefonin, portofolin ose çelësat. Është bluza ideale kur bëhet fjalë për trajnimin tuaj të përditshëmSpecifikimet: Bluzë trajnimi për femra Teknologjia Nike Dri-FIT Lahet në lavatriçe Përbërja: 62% pambuk / 38% poliestër.
9.000 LEK
9.000 LEK
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 4.500 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
 • M
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Vishni bluzën e trajnimit për femra Nike Pro Dri-FIT Get Fit para, gjatë dhe pas stërvitjes tuaj. Pëlhura jashtëzakonisht e butë me përzierje pambuku është e lehtë dhe e rehatshme dhe ju mban komod gjatë gjithë kohës. Teknologjia Nike Dri-FIT largon djersën nga lëkura juaj duke mundësuar avullim të shpejtë të djersës në mënyrë që të qëndroni të thatë dhe rehat. Xhepat e përparmë ju lejojnë të ruani lehtësisht telefonin, portofolin ose çelësat. Është bluza ideale kur bëhet fjalë për trajnimin tuaj të përditshëm

Specifikimet:

 • Bluzë trajnimi për femra
 • Teknologjia Nike Dri-FIT Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 62% pambuk / 38% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DX0074-010
  6.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FB5693-328
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FB5693-010
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  10.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza DR5613-200
  7.000 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  11.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Dri-FIT Get Fit
  Bluza
  Nike Dri-FIT Get Fit