në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
NIKE Bluza Sportswear Club Fleece
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DQ5473-657)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Club Fleece

Çmimi i mëparshëm
9.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
E krijuar prej pambuku të butë për rehati të përsosur, bluza Lifestyle për femra Nike Sportswear Club Fleece është pjesa ideale për veshje të përditshme. Pëlhura e pambukut Fleece ofron një ndjenjë të rehatshme, familjare dhe përshtatje të rehatshme që ju bën ta vishni shpesh këtë bluzë. Bluza është krijuar për ngrohtësi dhe butësi shtesë, duke e bërë një pjesë ideale për përdorim në temperatura më të ftohta. Ky model është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe mund të kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet tuaja. Pjesët elastike në mëngë, jakë dhe pjesën e poshtme të bluzës parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe gjithashtu nuk lejojnë depërdimin e ajrit të frohtë duke garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Swoosh nxjer në pah dizajnin dhe origjinalitetin e markës dhe ja bën të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar. Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Pëlhurë pambuku Logo Nike Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër Lahet në lavatriçe.
Detaje

E krijuar prej pambuku të butë për rehati të përsosur, bluza Lifestyle për femra Nike Sportswear Club Fleece është pjesa ideale për veshje të përditshme. Pëlhura e pambukut Fleece ofron një ndjenjë të rehatshme, familjare dhe përshtatje të rehatshme që ju bën ta vishni shpesh këtë bluzë. Bluza është krijuar për ngrohtësi dhe butësi shtesë, duke e bërë një pjesë ideale për përdorim në temperatura më të ftohta. Ky model është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe mund të kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet tuaja. Pjesët elastike në mëngë, jakë dhe pjesën e poshtme të bluzës parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe gjithashtu nuk lejojnë depërdimin e ajrit të frohtë duke garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Swoosh nxjer në pah dizajnin dhe origjinalitetin e markës dhe ja bën të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Pëlhurë pambuku
 • Logo Nike
 • Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër
 • Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë