Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Nike Sportswear Club Fleece
Kodi i artikullit: DQ5473-657
Nike

Nike Sportswear Club Fleece

Kodi i artikullit: DQ5473-657
E krijuar prej pambuku të butë për rehati të përsosur, bluza Lifestyle për femra Nike Sportswear Club Fleece është pjesa ideale për veshje të përditshme. Pëlhura e pambukut Fleece ofron një ndjenjë të rehatshme, familjare dhe përshtatje të rehatshme që ju bën ta vishni shpesh këtë bluzë. Bluza është krijuar për ngrohtësi dhe butësi shtesë, duke e bërë një pjesë ideale për përdorim në temperatura më të ftohta. Ky model është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe mund të kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet tuaja. Pjesët elastike në mëngë, jakë dhe pjesën e poshtme të bluzës parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe gjithashtu nuk lejojnë depërdimin e ajrit të frohtë duke garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Swoosh nxjer në pah dizajnin dhe origjinalitetin e markës dhe ja bën të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar. Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Pëlhurë pambuku Logo Nike Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër Lahet në lavatriçe.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

E krijuar prej pambuku të butë për rehati të përsosur, bluza Lifestyle për femra Nike Sportswear Club Fleece është pjesa ideale për veshje të përditshme. Pëlhura e pambukut Fleece ofron një ndjenjë të rehatshme, familjare dhe përshtatje të rehatshme që ju bën ta vishni shpesh këtë bluzë. Bluza është krijuar për ngrohtësi dhe butësi shtesë, duke e bërë një pjesë ideale për përdorim në temperatura më të ftohta. Ky model është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe mund të kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet tuaja. Pjesët elastike në mëngë, jakë dhe pjesën e poshtme të bluzës parandalojnë lëvizjet e padëshiruara dhe gjithashtu nuk lejojnë depërdimin e ajrit të frohtë duke garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Swoosh nxjer në pah dizajnin dhe origjinalitetin e markës dhe ja bën të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Pëlhurë pambuku
 • Logo Nike
 • Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër
 • Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Nike Sportswear Club Fleece
  Produkte
  Nike Sportswear Club Fleece