adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
adidas Bluza Z.N.E. FZ
Kodi i artikullit: IN5129
adidas

adidas Bluza Z.N.E. FZ

Kodi i artikullit: IN5129
Kodi i prodhuesit: IKU99
adidas Z. N. E. Premium është bluzë me zinxhir dhe kapuç Lifestyle për femra e cila sjell rehati të jashtëzakonshme dhe një pamje të bukur sportive. Teknologjia jonë e famshme AEROREADY siguron që të qëndroni të thatë edhe gjatë aktiviteteve intensive dhe materiali elastik me shtrirje në katër drejtime ofron liri maksimale të lëvizjes. Xhepat me zinxhir janë ideale për mbajtjen e sigurt të sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni nga shtëpia. Të paktën 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme. Specifikimi: Bluzë me zinxhir dhe kapuç Lifestyle për femra Përshtatje e lirshme Xhep me zinxhir Material elastik me shtrirje me katër drejtime Teknologji AEROREADY Logo adidas.
16.000 LEK
16.000 LEK
16.000 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas Z. N. E. Premium është bluzë me zinxhir dhe kapuç Lifestyle për femra e cila sjell rehati të jashtëzakonshme dhe një pamje të bukur sportive. Teknologjia jonë e famshme AEROREADY siguron që të qëndroni të thatë edhe gjatë aktiviteteve intensive dhe materiali elastik me shtrirje në katër drejtime ofron liri maksimale të lëvizjes. Xhepat me zinxhir janë ideale për mbajtjen e sigurt të sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni nga shtëpia. Të paktën 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç Lifestyle për femra
 • Përshtatje e lirshme
 • Xhep me zinxhir
 • Material elastik me shtrirje me katër drejtime
 • Teknologji AEROREADY
 • Logo adidas

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Gjinia Femra
  Koleksion Sportswear

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IN5134
  8.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  16.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IN5125
  7.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  14.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IJ8738
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza IM4874
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.200 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Bluza Z.N.E. FZ
  Bluza
  adidas Bluza Z.N.E. FZ