në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece
Kodi i artikullit:
(FD3285-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 7-8Y
 • 11-12Y
 • 9-10Y
 • 12-13Y
 • 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç për djem për adoleshentë. Tani argëtimi dhe stili i bukur kombinohen në mënyrë të përsosur me koleksionin Tech Fleece për adoleshentët. E lëmuar nga jashtë dhe butë nga brenda, pëlhura prej pambuku dhe poliesteri është ideale kur keni nevojë për ngrohtësi dhe rehati shtesë. Më përbërje më të dendur se paraardhësit e saj, kjo bluzë për meshkuj është krijuar për tu përdorur në mot të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme. E krijuar dhe e përmirësuar posaçërisht për tu përshtatur në mënyrë ideale me të gjithë ju. Xhepat anësore me zinxhir lejojnë ruajtjen e sigurt të sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe në rast nevoje mund të ngrohni duart tuaja. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën veshjen dhe heqjen e bluzës më të lehtë, dhe pjesët elastike në mëngë dhe rreth belit ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes dhe gjithashtu parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë për tju garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe stilin e veçantë të markës suaj të preferuar. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç Nike dhe tregoni më të mirën tuaj. Specifikimet: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për djem për adoleshentë Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër Zinxhir me gjatësi të plotë Lahet në lavatriçe Logo Futura Xhepa me zinxhir.
Detaje

Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç për djem për adoleshentë. Tani argëtimi dhe stili i bukur kombinohen në mënyrë të përsosur me koleksionin Tech Fleece për adoleshentët. E lëmuar nga jashtë dhe butë nga brenda, pëlhura prej pambuku dhe poliesteri është ideale kur keni nevojë për ngrohtësi dhe rehati shtesë. Më përbërje më të dendur se paraardhësit e saj, kjo bluzë për meshkuj është krijuar për tu përdorur në mot të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme. E krijuar dhe e përmirësuar posaçërisht për tu përshtatur në mënyrë ideale me të gjithë ju. Xhepat anësore me zinxhir lejojnë ruajtjen e sigurt të sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe në rast nevoje mund të ngrohni duart tuaja. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën veshjen dhe heqjen e bluzës më të lehtë, dhe pjesët elastike në mëngë dhe rreth belit ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes dhe gjithashtu parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë për tju garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe stilin e veçantë të markës suaj të preferuar. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç Nike dhe tregoni më të mirën tuaj.

Specifikimet:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për djem për adoleshentë
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Futura
 • Xhepa me zinxhir

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë