Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Nike Sportswear Tech Fleece
Kodi i artikullit: FD3285-121
Nike

Nike Sportswear Tech Fleece

Kodi i artikullit: FD3285-121
Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç për djem për adoleshentë. Tani argëtimi dhe stili i bukur kombinohen në mënyrë të përsosur me koleksionin Tech Fleece për adoleshentët. E lëmuar nga jashtë dhe butë nga brenda, pëlhura prej pambuku dhe poliesteri është ideale kur keni nevojë për ngrohtësi dhe rehati shtesë. Më përbërje më të dendur se paraardhësit e saj, kjo bluzë për meshkuj është krijuar për tu përdorur në mot të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme. E krijuar dhe e përmirësuar posaçërisht për tu përshtatur në mënyrë ideale me të gjithë ju. Xhepat anësore me zinxhir lejojnë ruajtjen e sigurt të sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe në rast nevoje mund të ngrohni duart tuaja. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën veshjen dhe heqjen e bluzës më të lehtë, dhe pjesët elastike në mëngë dhe rreth belit ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes dhe gjithashtu parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë për tju garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe stilin e veçantë të markës suaj të preferuar. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç Nike dhe tregoni më të mirën tuaj. Specifikimet: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për djem për adoleshentë Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër Zinxhir me gjatësi të plotë Lahet në lavatriçe Logo Futura Xhepa me zinxhir.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Tech Fleece është bluzë me zinxhir dhe kapuç për djem për adoleshentë. Tani argëtimi dhe stili i bukur kombinohen në mënyrë të përsosur me koleksionin Tech Fleece për adoleshentët. E lëmuar nga jashtë dhe butë nga brenda, pëlhura prej pambuku dhe poliesteri është ideale kur keni nevojë për ngrohtësi dhe rehati shtesë. Më përbërje më të dendur se paraardhësit e saj, kjo bluzë për meshkuj është krijuar për tu përdorur në mot të ftohtë duke ju garantuar ngrohtësinë dhe rehatinë e nevojshme. E krijuar dhe e përmirësuar posaçërisht për tu përshtatur në mënyrë ideale me të gjithë ju. Xhepat anësore me zinxhir lejojnë ruajtjen e sigurt të sendeve të nevojshme pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia, dhe në rast nevoje mund të ngrohni duart tuaja. Zinxhiri me gjatësi të plotë e bën veshjen dhe heqjen e bluzës më të lehtë, dhe pjesët elastike në mëngë dhe rreth belit ofrojnë stabilitet gjatë lëvizjes dhe gjithashtu parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë për tju garantuar ngrohtësi shtesë. Logoja Nike nxjerr në pah cilësinë, origjinalitetin dhe stilin e veçantë të markës suaj të preferuar. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç Nike dhe tregoni më të mirën tuaj.

Specifikimet:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për djem për adoleshentë
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Futura
 • Xhepa me zinxhir

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Për momentin nuk ka komente
  Nike Sportswear Tech Fleece
  Produkte
  Nike Sportswear Tech Fleece