në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
NIKE Bluza Club Fleece+
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FB7434-410)
NIKE

NIKE Bluza Club Fleece+

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Club Fleece+ është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj. E përbërë nga pambuku i butë, kjo bluzë ofron një pamje unike falë dizajnit të saj të veçantë dhe vendosjen e të gjitha logove Nike, nga ajo e para e deri tek logoja Swoosh në bluzë. Kombinojeni këtë bluzë Hoodie me atletet tuaja të preferuara Nike dhe nxirrni në pah stilin tuaj të bukur. Pambuku nga i cili është i përbërë kjo bluzë është jashtëzakonisht i butë nga brenda dhe i lëmuar nga jashtë për t'ju ndihmuar të qëndroni rehat dhe ngrohtë gjatë gjithë kohës. Pjesët elastike në skaje parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke garantuar ngrohtësi shtesë. Vishni këtë bluzë Hoodie Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj Kapuç i rregullueshëm Logo të shumëfishta Nike Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër Xhep kangur Lahet në lavatrice.
Detaje

Nike Club Fleece+ është bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj. E përbërë nga pambuku i butë, kjo bluzë ofron një pamje unike falë dizajnit të saj të veçantë dhe vendosjen e të gjitha logove Nike, nga ajo e para e deri tek logoja Swoosh në bluzë. Kombinojeni këtë bluzë Hoodie me atletet tuaja të preferuara Nike dhe nxirrni në pah stilin tuaj të bukur. Pambuku nga i cili është i përbërë kjo bluzë është jashtëzakonisht i butë nga brenda dhe i lëmuar nga jashtë për t'ju ndihmuar të qëndroni rehat dhe ngrohtë gjatë gjithë kohës. Pjesët elastike në skaje parandalojnë depërtimin e ajrit të ftohtë duke garantuar ngrohtësi shtesë. Vishni këtë bluzë Hoodie Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logo të shumëfishta Nike
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër
 • Xhep kangur
 • Lahet në lavatrice

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë