TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza W E 3S FZ HD
adidas Bluza W E 3S FZ HD
adidas Bluza W E 3S FZ HD
adidas Bluza W E 3S FZ HD
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DP2419)
adidas

adidas Bluza W E 3S FZ HD

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 4.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESSENTIALS 3-STRIPES Hoodie është një bluzë për femra me kapuç dhe me një dizajn të thjeshtë që mund ta vishni çdo ditë. Është e përbërë nga një përzierje e materialeve që sjellin rehati dhe një ndjenjë butësie në lëkurë. Detaje

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES Hoodie është një bluzë për femra me kapuç dhe me një dizajn të thjeshtë që mund ta vishni çdo ditë.

Është e përbërë nga një përzierje e materialeve që sjellin rehati dhe një ndjenjë butësie në lëkurë.

Ajo ka një prerje të ngushtë që thekson pamjen tuaj.

Dizajni i thjeshtuar me vija në një ngjyrë të bardhë dhe logo e adidas në pjesën e përparme të bluzes lë mundësi të shumta për t'iu përshtatur pjesës tjetër të gardërobës tuaj.

Specifikim:

  • Përbërja: 52% pambuk, 48% poliester i ricikluar
  • Ngjyra: e zezë
  • Kodi i artikullit: DP2419
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES Hoodie është një bluzë për femra me kapuç dhe me një dizajn të thjeshtë që mund ta vishni çdo ditë.

Është e përbërë nga një përzierje e materialeve që sjellin rehati dhe një ndjenjë butësie në lëkurë.

Ajo ka një prerje të ngushtë që thekson pamjen tuaj.

Dizajni i thjeshtuar me vija në një ngjyrë të bardhë dhe logo e adidas në pjesën e përparme të bluzes lë mundësi të shumta për t'iu përshtatur pjesës tjetër të gardërobës tuaj.

Specifikim:

  • Përbërja: 52% pambuk, 48% poliester i ricikluar
  • Ngjyra: e zezë
  • Kodi i artikullit: DP2419
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H51147
8.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H34467
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H59282
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Ndihmë