TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
adidas Bluza E 3S FZ FT
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DU0473)
adidas

adidas Bluza E 3S FZ FT

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H21554
9.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H21553
9.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
10.200 LEK
Ndihmë