TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT
Bluzë me mëngë të gjata për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GK9077)
adidas

adidas Bluzë me mëngë të gjata M BL FT SWT

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
T-shirt për meshkuj adidas M BL FT SWT që do të dëshironi të vishni çdo ditë. Kjo bluzë mund të vishet me një mori kombinimesh të ndryshme veshjesh dhe për çdo rast. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i butë që dhe do t'ju japë rehati maksimale.Shiriti në mëngë do ta mbajë atë në vend ndërsa jeni në lëvizje. Vishni këtë bluzë për meshkuj adidas M BL FT SWT dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës. SPECIFIKIM: Bluzë për meshkuj logo adidas Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliester i ricikluar, 11% viskozë Ngjyra: gri, e zezë Kodi i artikullit: GK9077 .
Detaje

T-shirt për meshkuj adidas M BL FT SWT që do të dëshironi të vishni çdo ditë. Kjo bluzë mund të vishet me një mori kombinimesh të ndryshme veshjesh dhe për çdo rast. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i butë që dhe do t'ju japë rehati maksimale.Shiriti në mëngë do ta mbajë atë në vend ndërsa jeni në lëvizje. Vishni këtë bluzë për meshkuj adidas M BL FT SWT dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

 • Bluzë për meshkuj
 • logo adidas
 • Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliester i ricikluar, 11% viskozë
 • Ngjyra: gri, e zezë
 • Kodi i artikullit: GK9077
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

T-shirt për meshkuj adidas M BL FT SWT që do të dëshironi të vishni çdo ditë. Kjo bluzë mund të vishet me një mori kombinimesh të ndryshme veshjesh dhe për çdo rast. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i butë që dhe do t'ju japë rehati maksimale.Shiriti në mëngë do ta mbajë atë në vend ndërsa jeni në lëvizje. Vishni këtë bluzë për meshkuj adidas M BL FT SWT dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

 • Bluzë për meshkuj
 • logo adidas
 • Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliester i ricikluar, 11% viskozë
 • Ngjyra: gri, e zezë
 • Kodi i artikullit: GK9077
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë