TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO
Bluzë me mëngë të gjata për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GK9077)
adidas

adidas Bluzë me mëngë të gjata ESSENTIALS BIG LOGO

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
T-shirt për meshkuj adidas M BL FT SWT që do të dëshironi të vishni çdo ditë. Kjo bluzë mund të vishet me një mori kombinimesh të ndryshme veshjesh dhe për çdo rast. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i butë që dhe do t'ju japë rehati maksimale.Shiriti në mëngë do ta mbajë atë në vend ndërsa jeni në lëvizje. Vishni këtë bluzë për meshkuj adidas M BL FT SWT dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës. SPECIFIKIM: Bluzë për meshkuj logo adidas Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliester i ricikluar, 11% viskozë Ngjyra: gri, e zezë Kodi i artikullit: GK9077 .
Detaje

T-shirt për meshkuj adidas M BL FT SWT që do të dëshironi të vishni çdo ditë. Kjo bluzë mund të vishet me një mori kombinimesh të ndryshme veshjesh dhe për çdo rast. Është e përbërë nga material jashtëzakonisht i butë që dhe do t'ju japë rehati maksimale.Shiriti në mëngë do ta mbajë atë në vend ndërsa jeni në lëvizje. Vishni këtë bluzë për meshkuj adidas M BL FT SWT dhe qëndroni të qetë gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

  • Bluzë për meshkuj
  • logo adidas
  • Përbërja e materialit: 53% pambuk, 36% poliester i ricikluar, 11% viskozë
  • Ngjyra: gri, e zezë
  • Kodi i artikullit: GK9077
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë