TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA
NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA
Bluzë me mëngë të gjata për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DJ6914-010)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata M NSW SPE+ FT CRW M FTA

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.000 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essentials + është një bluzë për meshkuj e përbërë nga pambuku që ju jep një pamje perfekte dhe një ndjenjë butësie. Pamja e saj u plotësua falë pozicionimit të grafikës kultura Futura. Këto grafikë të qëndisura dhe të shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme shtojnë cilësi dhe shumëllojshmëri ngjyrash, duke ju ndihmuar të kombinoni këtë bluzë me atletet tuaja të preferuara. Specifikim: Bluzë për meshkuj Prerje standarde për një ndjesi rehatie Materiali: 80% pambuk / 20% poliester .
Detaje

Nike Sportswear Essentials + është një bluzë për meshkuj e përbërë nga pambuku që ju jep një pamje perfekte dhe një ndjenjë butësie.

Pamja e saj u plotësua falë pozicionimit të grafikës kultura Futura. Këto grafikë të qëndisura dhe të shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme shtojnë cilësi dhe shumëllojshmëri ngjyrash, duke ju ndihmuar të kombinoni këtë bluzë me atletet tuaja të preferuara.

Specifikim:

  • Bluzë për meshkuj
  • Prerje standarde për një ndjesi rehatie
  • Materiali: 80% pambuk / 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Essentials + është një bluzë për meshkuj e përbërë nga pambuku që ju jep një pamje perfekte dhe një ndjenjë butësie.

Pamja e saj u plotësua falë pozicionimit të grafikës kultura Futura. Këto grafikë të qëndisura dhe të shpërndara në pjesën e përparme dhe të pasme shtojnë cilësi dhe shumëllojshmëri ngjyrash, duke ju ndihmuar të kombinoni këtë bluzë me atletet tuaja të preferuara.

Specifikim:

  • Bluzë për meshkuj
  • Prerje standarde për një ndjesi rehatie
  • Materiali: 80% pambuk / 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë