TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata ONE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata ONE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata ONE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata ONE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata ONE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata ONE
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(DD0641-838)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata ONE

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR WOMEN TRAINING
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë