TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air Mock Fleece
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air Mock Fleece
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air Mock Fleece
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air Mock Fleece
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air Mock Fleece
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air Mock Fleece
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(DD5433-010)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Air Mock Fleece

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluzë për femra Nike Air.Dalja në shëtitje apo festivale në qytet me miqtë nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Kombinojeni këtë bluzë me atletet dhe xhinset tuaja të preferuara, dhe jeni gati. E përbërë nga pëlhura e butë e pasur me pambuk, do të sjellë një ndjenjë rehatie gjatë gjithë ditës. Grafika Air dhe logoja e qëndisur Futura theksojnë pamjen sportive. Bashkohuni me ekipin Air me bluzë për femra Nike Air dhe jini gjithmonë të vëmendshëm. Specifikim: Bluzë për femra Grafika AIR Logoja Futura Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester .
Detaje

Bluzë për femra Nike Air.Dalja në shëtitje apo festivale në qytet me miqtë nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Kombinojeni këtë bluzë me atletet dhe xhinset tuaja të preferuara, dhe jeni gati. E përbërë nga pëlhura e butë e pasur me pambuk, do të sjellë një ndjenjë rehatie gjatë gjithë ditës. Grafika Air dhe logoja e qëndisur Futura theksojnë pamjen sportive. Bashkohuni me ekipin Air me bluzë për femra Nike Air dhe jini gjithmonë të vëmendshëm.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Grafika AIR
  • Logoja Futura
  • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë